Citi порекомендував інвесторам купувати українські бонди

13.04.2020, 16:15
Citi порекомендував інвесторам купувати українські бонди - Фото
Фото: EPA

Аналітики банку Citi побачили позитив для українських держоблігацій на тлі прогресу в переговорах із МВФ

Американський банк Citi рекомендує клієнтам купувати українські держоблігації на тлі очікуваного прогресу в переговорах між Україною і МВФ. Про це йдеться в закритому клієнтському звіті Citi, який є в розпорядженні  LIGA.net.

Банк бачить позитив як для валютного (єврооблігації), так і для гривневого боргу України (ОВДП). Це важливо в контексті фінансування дефіциту держбюджету, який розширився в три рази до 298 млрд грн через епідемію коронавірусу.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Не дивлячись на недавню зміну уряду й нестабільний прогрес у місцевому парламенті, Офіс президента Зеленського і Кабмін дають чіткі сигнали, що переговори з МВФ йдуть за планом", - відзначають аналітики Citi.

В Citi також нагадують, що МВФ позначив принциповими для нової програми земельну реформу, прийняту 30 березня, а також банківський законопроект (так званий "антиколомойський").

"Банківський закон отримав 13 000 поправок (насправді більше 16 000, - ред.). Затримка в прийнятті законопроекту до літа і далі - як і раніше залишається серйозним ризиком. Разом із тим, для нас очевидно, що глобальні макровиклики, ймовірно, пом'якшать позицію МВФ", - йдеться в звіті.

Серед країн сегменту "ринки, що розвиваються" Citi найбільш помітно поліпшив позиції Індонезії та України. У той же час банк погіршив рекомендації щодо Туреччини, Уругваю, Перу і Чилі.

  • На 14 квітня Мінфіном заплановано ОВДП-аукціони. До цього міністерство скасовувало аукціони тричі після консультацій із первинними дилерами.
  • Після прийняття Верховною Радою закону про ринок землі та схвалення в першому читанні "антиколомойського" закону єврооблігації і ВВП-варранти України різко подорожчали.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить