RU

Чотири українські авіакомпанії залишаються у "чорному списку" ЄС

15.07.2009, 11:35

Єврокомісія відзначила зусилля авіаційних адміністрацій Габону і України із поліпшення захисту безпеки у цивільній авіації.

Як повідомляє УНІАН, водночас, всі чотири українські авіакомпанії, які раніше потрапили у "чорний список", залишаються в ньому, разом з п'ятьма компаніями з Корейської Народно-Демократичної Республіки, Судана, Афганістану, Камбоджі і Руанди, а також з усіма компаніями (загалом - 246) з 12-ти інших країн. Крім того, Єврокомісія внесла у "чорний список" всі авіакомпанії Казахстану і Замбії.

В Єврокомісії зазначають, що тільки казахстанська авіакомпанія "Air Astana" може виконувати окремі рейси в Євросоюз при дотриманні суворих умов.

Нагадаємо, у липні 2007 року Єврокомісія додала в "чорний список" першу українську компанію - "Volare Aviation Enterprise". У вересні 2007 року Єврокомісія внесла у перелік "Українські середземноморські авіалінії".

У квітні 2008 року список поповнився "Ukrainian Cargo Airways" - "Українською авіаційною транспортною компанією", яка є державним підприємством Міністерства оборони і надає послуги із вантажних перевезень літаками Іл-76, Ан-26, Ан-12 і пасажирських - Ту-154. У квітні 2009 року Єврокомісія внесла в список ще одну українську авіакомпанію - "Мотор Січ".

"Чорний список" авіакомпаній був створений у березні 2006 року.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини