RU

Чорноморнафтогаз купив вагончики за ціною квартир в Москві

24.07.2012, 12:03
Чорноморнафтогаз купив вагончики за ціною квартир в Москві - Фото
e8889a105df47691194270580b17709a.jpg
ВАТ Державне акціонерне товариство Чорноморнафтогаз 13 липня по результатам тендеру уклало угоду з ТОВ ТБ Лінія на придбання трьох будиночків-вагончиків на суму 2 млн. 560 тис.грн. Про це повідомляє Вісник державних закупівель, який цитують Наші гроші.

Утеплені пересувні будиночки виготовлені з металевих труб, оцинкованої сталі. Вагончик розміром 3,2 х9 метрів коштує 934 тис.грн. У ньому мають бути двоярусні ліжка, холодильник, кондиціонер, душова кабіна і т.д. Вартість вагончика становить 32,4 тис.грн. за квадратний метр, що перевищує ціну на елітні квартири в Києві.

Вагончики 3х6 метрів коштують 812 тис. грн. Вартість одного квадратного метра в них становить 45,1 тис.грн., або $5,6 тис., що наближається до середньої вартості житла в Москві.

Засновниками харківського ТОВ ТБ Лінія є Олена Макшанова, Ольга Бесєдіна і Віктор Бочарник.

У 2010 році заступником директора з економічних питань Чорноморнафтогазу був призначений Олександр Кацуба, депутат Харківської міськради від Партії регіонів. Його брат Сергій Кацуба, депутат Київської облради від Партії регіонів, очолює департамент забезпечення матеріально-технічним ресурсами, роботами та послугами Нафтогазу України. Тепер він збирається балотуватися у Верховну Раду по мажоритарному округу в Київській області. Їхній батько Володимир Кацуба є депутатом Харківської облради від Партії регіонів.

100% акцій компаній Чорноморнафтогазу належить НАК Нафтогаз України.

Досьє на Чорноморнафтогаз
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини