Чорнобильці прийшли з пікетом під Раду

Чорнобильці прийшли з пікетом під Раду - Фото
Источник фото: Ірина Шевченко, ЛігаБізнесІнформ
07.06.2012, 11:00

Всеукраїнське об'єднання ветеранів Чорнобиля домагається президентського вето на закон "Про гарантії виконання судових рішень"

Більше сотні чорнобильців прийшли під Верховну Раду України протестувати проти прийнятого у вівторок закону "Про гарантії виконання судових рішень", який передбачає скасування пільг для чорнобильців, афганців і ряду інших категорій громадян.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, люди приїхали з різних регіонів. Крім вимоги до президента не підписувати закон, який, на думку чорнобильців, дозволяє владі не виконувати рішення судів щодо їх виплат, як мінімум до 2014 року, вони висувають владі й інші вимоги. Свої вимоги у письмовому вигляді вони планують направити до Верховної Ради, Кабінет міністрів і Адміністрацію президента.

Нагадаємо, вчора всеукраїнське об'єднання ветеранів Чорнобиля заявило, що домагатиметься президентського вето на зазначений закон.

5 червня Верховна Рада прийняла закон "Про гарантії виконання судових рішень". Цей законопроект викликав ряд протестних акцій восени минулого року як в Києві, так і в регіонах. У ході однієї з вересневих акцій афганці та чорнобильці знесли огорожу під Верховною Радою і почали штурм будівлі парламенту.
Популярне