RU

Чорнобильці попередили владу, що вони готові на все

07.06.2012, 13:43
Чорнобильці попередили владу, що вони готові на все - Фото
Фото: ЕРА
Чорнобильці готові на радикальні дії, якщо влада не виконає їхніх вимог. Про це заявив сьогодні на брифінгу, член правління ВО ветеранів Чорнобиля Петро Прокопенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на питання, якими будуть дії чорнобильців, якщо влада не почує їхніх вимог, Прокопенко сказав: "Ми їм не заздримо. Ви нас розумієте". Чорнобильці вимагають від президента України накласти вето на прийнятий парламентом закон № 9127, від Кабінету міністрів - фінансувати пенсії і соціальні гарантії чорнобильцям у повному обсязі, від Верховної Ради - прийняти проект змін до бюджету № 9681-1, в якому поновлюються соціальні гарантії чорнобильцям та іншим категоріям пільговиків, ратифікувати Європейську соціальну хартію в повному обсязі.

Пільговики також вимагають визнати державним боргом суми, нараховані їм за судовими рішеннями, і виплатити їх до кінця 2012 року. Крім цього, чорнобильці вимагають від влади припинити інформаційну війну, розгорнуту проти пільговиків.

Нагадаємо, 5 червня Верховна Рада прийняла закон "Про гарантії виконання судових рішень". Цей законопроект викликав ряд протестних акцій восени минулого року як в Києві, так і в регіонах. У ході однієї з вересневих акцій афганці та чорнобильці знесли огорожу під Верховною Радою й почали штурм будівлі парламенту.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини