RU

Чорнобильці хочуть не пільги, а гідні пенсії, - Тігіпко

02.11.2011, 13:50
Чорнобильці хочуть не пільги, а гідні пенсії, - Тігіпко - Фото
268697baa82975bf4143affccacc7c9a.jpg
Чорнобильці хочуть не пільги, а гідні пенсії. Доцільність прийняття такого законопроекту обговорюється робочою групою, створеною при Кабінеті міністрів. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко сьогодні на брифінгу.

"Сьогодні ми дещо емоційно переговорили з людьми біля Кабінету міністрів, які кажуть: заберіть це все (пільги, - ред.), нам нічого цього не потрібно, виконайте одну позицію - законопроект №6810", - сказав Тігіпко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Тігіпко пояснив, що цим документом пропонується для інваліда третьої групи - чорнобильця зафіксувати виплату на рівні шести мінімальних пенсій. Він уточнив, що в 2012 році мінімальна пенсія становитиме 800 грн. Таким чином, інвалід третьої групи - чорнобилець буде отримувати 4800 грн.

Інваліду другої групи пропонується встановити виплату на рівні восьми мінімальних пенсій (6400 грн. з 2012 р.), першої - десяти (8000 грн. з 2012 р.).

"Це основне бажання, яке було висловлено. Ми зараз створили робочу групу, вона працює в Кабінеті міністрів", - додав він.

Тігіпко також уточнив, що на даний момент передбачуване збільшення виплат для чорнобильців на 25% зафіксовано в проекті бюджету на 2012 рік.

Нагадаємо, сьогодні учасники переговорної групи від представників чорнобильських організацій заявили, що влада готова йти на поступки, і акцію протесту можна припиняти.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини