RU

"Чорний список" IMO. Нашим морякам ніщо не загрожує - Криклій

13.02.2020, 15:19
Владислав Криклій (Фото: прес-служба Кабміну)

У Міжнародній морській організації (International maritime organization, IMO) немає "чорного списку". Це міф, заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій в інтерв'ю LIGA.net.

Він зазначив, що історія давня і почалася задовго до приходу нового уряду, коли виконання багатьох норм затягувалося. "Міністерство і морський департамент в АМПУ раніше працювали явно не в турборежимі", - додав Криклій.

За словами міністра, до його приходу в Мінінфраструктури зауваженнями щодо аудиту ІМО ніхто практично не займався. "Зараз тримаю це на особистому контролі і постійно всіх штурмую, щоб виправити зауваження в рамках директив", - сказав Криклій.

Він також зазначив, що Україна не єдина країна, у якої є заборгованості зі здачі звітів до ІМО. І хоча Криклій вважає таку ситуацію ненормальною, "згущувати фарби" не радить. Він упевнений, що паспорти та дипломи наших моряків приймати не перестануть, і вони продовжать ходити в плавання.

"Ми, звичайно, цього не допустимо. Більш того, я, коли був в ІМО і спілкувався з генсеком, запросив його в Україну... Поки це плани, але він пообіцяв приїхати", - сказав Криклій.

Читайте також: Моряки приносять Україні $3 млрд на рік. Вони можуть втратити роботу

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини