RU

Чому українці обирають онлайн позики? p

02.03.2017, 10:00
Чому українці обирають онлайн позики? - Фото
f8539957f4173dc2675315405c1113f3.jpg

На правах реклами

Онлайн позики стають все популярніші серед населення і не дивно. Коли не вистачає потрібної суми на покупку або затримують заробітну плату – такий вид кредитування може стати в нагоді.

За даними дослідження Ukrainian E-commerce Expert послугами небанківського онлайн кредитування користується 16,7% респондентів, що є високим показником для відносно молодої послуги. У порівнянні з результатами 2015 року рівень росту проникнення послуги – 7,7%.

«52% клієнтів, які скористались онлайн позикою вперше, звертаються вдруге та користуються послугою регулярно», - повідомляє керівник сервісу MoneyBOOM Станіслав Мошкін.

Це говорить про динамічний ріст ринку, колосальні можливості для подальшого розвитку та підвищення довіри до послуги серед користувачів.

Так чому ж саме українці обирають онлайн позики?

Це економить час

Отримуйте необхідну суму не виходячи з дому або роботи. Пошук банку у місті та набридливі черги більше не будуть Вас дратувати. В онлайн сервісі MoneyBOOM після оформлення заявки на сайті, гроші перераховують вже через 15 хвилин, а при наступних зверненнях – миттєво.

Це зручно, просто та сучасно

Для оформлення онлайн позики потрібен лише паспорт, ідентифікаційний код та Інтернет. Процедура оформлення заявки дуже проста та займає не більше 10 хвилин. Ніяких зайвих документів та довідок. Це збільшує шанси отримати гроші терміново і будь-де.

Це вигідно

Послуга передбачає дострокове погашення позики. Ви сплачуєте відсотки тільки за фактичну суму заборгованості та за фактичний період користування коштами. Ще одна перевага – відсутні додаткові комісії та платежі. А з акціями та знижками за промокодами користуватись позикою ще вигідніше.

Ми вирішили дізнатись, що кажуть самі користувачі:

Петро Коровайний 38 років: «Одного разу додаткові гроші знадобились терміново. Дружина потрапила до лікарні. На оформлення кредиту в банку треба було згаяти не менше як один день, та і трапилось це у вихідні, коли банки не працюють. На допомогу прийшов сервіс онлайн-кредитування. Дуже швидко знайшов декілька сайтів в Інтернеті. Подав заявку, рішення отримав за 10 хвилин. Вже через 20 хвилин я їхав отримувати кошти у банкоматі.

Марина Карась 25 років: «Перший раз брала кошти на покупку планшета. У мене не було кредитної історії, дуже боялася, що відмовлять. Подала заявки до 3-х різних сервісів. Тільки один погодив. Гроші отримала дуже швидко. На все про все я витратила не більше 30 хвилин. Наступні позики перераховують миттєво і це реально. Головне виконувати всі умови користування коштами і він стане Вашим незамінним помічником і другом».

Подписывайтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте и Одноклассниках: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини