RU

Чистий прибуток підприємств Мінтрансзв'язку за півроку збільшився у 7,7 разів

21.07.2008, 11:38

У першому півріччі 2008 року чистий прибуток підприємств Міністерства транспорту та зв'язку України збільшився у 7,7 разів. Про це під час прес-конференції повідомив Міністр транспорту та зв'язку Йосип Вінський.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Міністр зауважив, що цей показник є, з одного боку, несподіваним,а з іншого боку яскраво демонструє динаміку розвитку галузі. Й. Вінський наголосив, що прибутки підприємств галузі у першому півріччі 2008 року, порівняно з аналогічним періодом минулого року, збільшились майже на 7 млрд. грн. Платежі до Держбюджету підвищились більш ніж на 1,5 млрд. грн., чистий прибуток - майже на 1 млрд. грн.

За словами Міністра, динаміка зростання ВВП у транспортній галузі значно випередила зростання загального ВВП у країні. Так, збільшення загальнодержавного ВВП станом на перше півріччя становить 6,3%,а у транспортної галузі - 8,4%.

За словами Й. Вінського, таких показників вдалося досягнути за рахунок підвищення ефективності державного управління, оновлення основних фондів, експлуатації сучасних рухомих потягів, а також залучення до перевезень нових і додаткових вантажо- та пасажиропотоків.

Досьє на Йосипа Вінського >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини