RU

Чиновники розікрали третину грошей на Євро-2012, - Freedom House

19.04.2013, 16:34
Чиновники розікрали третину грошей на Євро-2012, - Freedom House - Фото
Сьюзан Корк
Третина бюджету, спрямованого на підготовку проведення чемпіонату Євро-2012 в Україні, була привласнена чиновниками. Про це заявила директор євразійських програм Freedom House Сьюзан Корк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами Корк, корупція в Україні є найголовнішою проблемою, яка пронизує всі рівні уряду і влади. "Люди розуміють, що якщо у них немає грошей для хабарів, то вони ніколи не зможуть забезпечити собі захист. Держзакупівлі часто спрямовані на наповнення кишень членів уряду", - зазначила вона.

Що стосується обсягів корупції, то, за словами Корк, одним із прикладів є підготовка до Євро-2012, де одна третина бюджету була присвоєна чиновниками. За її словами, всі сфери життя пронизані корупцією - це стосується і медицини, і ЗМІ, і освіти. Також, за словами Корк, в Україні залишається величезна проблема з верховенством права, недостатньою свободою слова та інформації, а також присутні випадки ксенофобії, гомофобії та антисемітизму.

Нагадаємо, в період підготовки до Євро-2012 з державного бюджету на підготовку інфраструктури до турніру виділили більше 120 млрд.грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини