RU

Чиновники у регіонах пропонують не давати боржникам субсидії

19.07.2010, 16:40

Чиновники у регіонах пропонують обмежити надання субсидій тим, хто заборгував за комунальні послуги. Про це йшлося під час селекторної наради з питань соцзахисту населення під час оптимізації тарифів ЖКГ. З такими пропозиціями виступили представники Вінницької і Донецької обладміністрації.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, реагуючи на пропозицію представника Вінницької обладміністрації при наданні субсидій боржникам укладати з ними угоду про реструктуризацію боргу, Віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко зазначив: "Це ваше право. Вже було сказано, що в законодавчому порядку ми винесемо це питання, і закон відповідний буде прийнято. Якщо на добровільних принципах ви зможете ухвалити це рішення, будь ласка, робіть. Поки законодавчого рішення тут немає, але якщо вам це вдасться - будь ласка. Ще раз хочу наголосити: на цьому етапі ми допомагаємо всім, незважаючи на те, чи є заборгованість чи ні".

Водночас, за словами С.Тігіпка, надання субсидій всім без винятку має стимулювати боржників до погашення боргу і запропонував місцевим органам влади спочатку дати боржникам шанс, а потім вживати заходів з повернення боргів.

Після того, як це питання порушив ще й представник Донецької області, С.Тігіпко зазначив: "Стосовно субсидій і обмеження щодо тих людей, які мають заборгованість, поки рішення прийнято, що всі отримують субсидію, а фахівців я прошу вникати у це питання і запросити для обговорення у ті сфери, які порушували це питання".

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини