RU

Чилійська армія зацікавилася українськими літаками

30.03.2010, 10:20

Міністра оборони Чилі зацікавили літаки АНТК ім. Антонова. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Міністерства промислової політики.

Як зазначають у міністерстві, державний авіабудівний концерн "Антонов" на міжнародній авіавиставці FIDAE'2010, яка проходила у Чилі з 23 по 28 березня 2010 року, представив сучасні програми українського авіапрому.

З можливостями літаків "Ан" ознайомився Міністр оборони Чилі Франциско Відаль. За словами керівника делегації Мінпромполітіки, Генерального директора держконцерну "Антонов" Василя Белінського, особливу зацікавленість високий гість виявив до програм військово-транспортного літака короткого злету і посадки Ан-70, багатоцільового сімейства Ан-74, пасажирського турбогвінтового Ан-140 і його модифікації, а також перспективних транспортних варіантів на базі регіонального реактивного літака Ан-148.

За його словами, увага до цих літаків пояснюється їхньою багатофункціональністю і можливістю ефективно працювати в умовах, характерних для країн Латинської Америки. Там літаки марки "Ан" вже добре відомі - понад 250 таких літаків сьогодні успішно експлуатуються у регіоні.

АНТК ім. Антонова: довідка та добірка новин>>>
Авіакосмічна промисловість: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини