Чи підтримуєте ви запровадження ринку землі в Україні. Опитування

18.10.2019, 16:07
Чи підтримуєте ви запровадження ринку землі в Україні. Опитування - Фото
Фото: depositphotos.com

Чи повинна українська земля стати товаром і для кого?

У п'ятницю, 18 жовтня, комітет Верховної ради з питань аграрної політики та продовольства на секретному засіданні підтримав альтернативний законопроект №2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення" на закритому засіданні комітету, про який не було повідомлено пресі й учасникам ринку.

Засідання комітету мало відбутися 18 жовтня о 13:30, проте його в останній момент перенесли на 9:00. Преси на заході не було. Сьогодні на 13:30 анонсована зустріч з аграріями.

Рекомендований до голосування законопроект був внесений 14 депутатами від партії "Слуга народу" як альтернативний урядовому.

Документом, зокрема, пропонується:
1) зменшити обмеження щодо концентрації земель у межах області з 15% до 8%;
2) ввести обмеження щодо концентрації земель у межах об'єднаних територіальних громад у розмірі 35%;
3) ввести тимчасову заборону на купівлю землі компаніями з іноземним власником до 1 січня 2024 року.

Пізніше з'явилася інформація про те, що таємне засідання аграрного комітету, на якому було прийнято рішення рекомендувати до прийняття законопроект про ринок землі, визнано неправомірним. Глава Верховної Ради Дмитро Разумков рекомендував комітету зібратися ще раз на наступному тижні й обговорити деталі введення в Україні ринку землі в широкому колі всіх зацікавлених організацій.

LIGA.net цікавиться думкою своїх читачів. <a href="http://www.liga.net/">Источник</a><a href="http://www.liga.net/">Источник</a><a href="http://www.liga.net/">Источник</a><a href="http://www.liga.net/">Источник</a>

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами