Чи можливо виробляти якісні дизайнерські аксесуари в Україні p

25.07.2018, 09:00
Чи можливо виробляти якісні дизайнерські аксесуари в Україні - Фото
Фото - Boutiqonia

Проект Boutiqonia поділився першими успіхами

На правах реклами

21-річний український бізнесмен, Олександр Черниш, засновник холдингу HoldGroup24 повідомив редакції про те, що у його нового проекту Boutiqonia вже є перші успіхи. Стартап являє собою онлайн-майданчик з продажу аксесуарів двох українських брендів DUFNI для жінок і OLEHANDRO для чоловіків.

Неможливе можливо

Неможливе можливо, вважає Олександр, і доводить це своїми проектами. Так і у випадку зі своїм новим проектом Boutiqonia молодий український бізнесмен хотів показати, що виробляти в Україні якісні дизайнерські аксесуари та продавати їх за доступними цінами - можливо.

«У мене завжди була можливість носити аксесуари закордонних брендів, але я завжди думав, чому в Україні немає свого Louis Vuitton за доступними для середнього класу цінами. І вирішив створити продукт, який був би цікавим для нашого ринку, щоб люди могли з гордістю носити якісний український бренд, і забути про китайські підробки світових брендів».

Пошук виробника

Ще не закінчивши навчання в Великобританії, він почав пошуки потенційного виробника, який зміг би реалізувати його ідеї.

«Задав в пошуковому рядку Google «виробники сумок в Україні» і знайшов 10 претендентів на співпрацю, зробив їм комерційну пропозицію. Також мені вдалося вийти на постачальників відомих рітейлерів, але вони мені сказали, що такої якості продукцію в Україні мені ніхто не зробить».

Проте, йому вдалося знайти виробництво, яке запропонувало нехай ще за мірками Олександра далеку від його ідеалу продукцію, але з потенціалом його досягнення. А вже через два тижні з'явилися перші гідні екземпляри.

В чому різниця

Сайтів з аксесуарами багато, але навіть без реклами і просування за перші два тижні існування сайт зібрав значну як для старту кількість замовлень. Олександр впевнений, що це сталося завдяки високій якості продукції, її модному дизайну, готовності виробника врахувати побажання клієнта, і, звичайно ж, тренду на made in Ukraine.

«Зараз ми шиємо вироби з української та італійської шкіри, яка вважається однією з найкращих за якістю в світі, з трендовим тисненням під шкіру крокодила та пітона. Пропонуємо їх за ціною нижче, ніж просять українські рітейлери за аналогічні закордонні бренди».

Щоб не бути голослівними, заглянули на сайт, і побачили, що, наприклад, шкіряне портмоне можна придбати за 700 грн., спортивну сумку за 3300 грн., а дорожню за 4000 грн.

Які плани

Український бізнесмен ще вивчає свого клієнта і під його потреби доопрацьовує асортимент чоловічої і жіночої колекції аксесуарів. Частина клієнтів 18-24, їм важливіше трендовість, інша частина 25 і більше років, їм важливіше якість. Всіх їх об'єднує бажання модно і дорого виглядати, але при цьому платити невеликі гроші, як за якісну продукцію.

Поки що в планах Олександра тільки аксесуари і тільки своїх брендів DUFNI і OLEHANDRO. Я готовий розглядати співпрацю з іншими українськими брендами, тільки в тому випадку, якщо вони будуть такої ж високої якості. Однак уже зараз віддаю шоу-румам продукцію під реалізацію.

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами