RU

Черновецький-молодший став власником компанії, що інвестує в будівництво в Києві

15.01.2021, 09:25
Черновецький-молодший став власником компанії, що інвестує в будівництво в Києві - Фото
ЖК Комфорт Таун, у фінансуванні якого брала участь нова компанія Степана Черновецького КУА Валпрім

Син колишнього мера Києва Леоніда ЧерновецькогоСтепан Черновецький – став власником компанії з управління активами Валпрім, яка фінансувала будівництво трьох житлових комплексів КАН Девелопмент Ігоря Ніконова. Про це пише Економічна правда із посиланням на дані Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

За даними видання, в кінці грудня Комісія погодила купівлю значної частини в професійному учаснику фондового ринку КУА Валпрім.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

До цього, власниками статутного капіталу компанії значилися Андрій Левін, Костянтин Примак і Максим Сокіран. Андрій Левін був довіреною особою Леоніда Черновецького на виборах президента України в 2004 році. Також працював директором Васильківського відділення Правекс-Банку, який належав Черновецькому.

На офіційному сайті КУА Валпрім зазначено, що вона брала участь у фінансуванні будівництва ЖК Комфорт Таун, ЖК Central Park і ЖК Tetris Hall. Всі три комплекси будувалися під девелопментом КАН Девелопмент в 2013-2020 роках.

У відповіді на запит ЕП в приймальні Черновецького-молодшого повідомили, що Степан Черновецький раніше інвестував у будівництво двох ЖК КАН Девелопмент – ЖК Central Park і ЖК Tetris Hall – але не самостійно, а за допомогою "професійних керуючих активами".

Степан Черновецький починав кар'єру в Правекс-Банку. Обіймав посаду старшого віцепрезидента, а пізніше члена наглядової ради. У 2012 році створив власну компанію Chernovetskyi Investment Group, до портфеля якої входить низка українських IT-компаній. У період 2015-2017 року CIG також інвестувала в дитячу платформу KIDO'Z (Ізраїль), міжнародний сервіс продажу автобусних квитків Busfor, індійський проєкт доставки їжі Inner Chef і виробництво комерційних дронів Kray Technologies.
  • 22 березня 2020 року Антимонопольний комітет України дозволив компанії Dragon Capital Investments Limited опосередковано купити (через фірму 101 Limited) більше 50% акціій компанії Сур Rose Holding Limited. Компанії Сур Rose належить 99,99% у фірмі Єврожитлобуд, відомо з Держреєстру юросіб Міністерства юстиції. Її кінцеві власники – Степан Черновецький та Ігор Ніконов.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини