RU

Через ініціативи Януковича в Україні зростуть ціни, - Тігіпко

05.05.2012, 07:06
Через ініціативи Януковича в Україні зростуть ціни, - Тігіпко - Фото
124922249dd02dc21d0bbaefc2a37991.jpg

Віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко заявляє, що у зв'язку із підвищенням пенсій і виплат в рамках соціальних ініціатив президента Віктора Януковича, ціни на товари і продукти в Україні збільшаться.

Однак, за словами міністра, це не призведе до погіршення економічної ситуації в країні. "Ми зараз уважно стежимо за тим, що робиться з цінами. І, повірте мені, займатися політичним самогубством ніхто не хоче. А якщо уряд буде ініціювати підвищення соціальних виплат, однією рукою, що називається, намагатися дати людям підтримку, а другою рукою, через неконтрольовані ціни прибрати цю підтримку - люди це дуже добре розуміють ", - сказав Тігіпко в п'ятницю в ефірі 5 каналу.

"Сьогодні, коли ми бачимо, що відбувається з цінами по Україні: за три місяці - 0,7%, в річному вимірі - нижче 3%. Ми планували 7,9%. В минулому році ми вперше за останні роки отримали інфляцію 4,6%... Коли не зростають ціни, то це біда для країни, це набагато більша біда, ніж коли ціни ростуть на 7-8%, оскільки це означає, що припинився попит. І якщо ми будемо збільшувати цей попит за рахунок збільшення пенсій, збільшення всіх виплат, безумовно, вони будуть рости, але я можу сказати, що ми все зробимо, щоб вони були абсолютно контрольованими ", - підкреслив віце-прем'єр-міністр.

Крім того, Тігіпко пообіцяв повернутися до реформування країни після перемоги Партії регіонів на парламентських виборах. "Ми програму маємо до 2015 року. Тому, може і зробимо перерву з липня. Нічого, виграємо вибори, після цього продовжимо далі працювати", - пообіцяв чиновник.

Нагадаємо, в середині квітня Верховна Рада затвердила зміни в цілому до державного бюджету, запропоновані Кабінетом міністрів. За відповідний законопроект N10317 про зміни до держбюджету-2012 проголосувала 271 картка народного депутата. Зміни до держбюджету-2012 розроблені у зв'язку з проголошеними раніше новими соціальними ініціативами президента України.

Раніше, 7 березня, президент України доручив уряду збільшити мінімум на 100 грн. розмір пенсій, почати виплату вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР компенсацій за знеціненими вкладами у розмірі до 1 тис.грн., провести перерахунок страхових виплат інвалідам, зробити кроки з активізації програми доступного житла і ряд інших заходів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини