Чемпіон із Counter-Strike виходить на IPO

29.11.2019, 14:53
Чемпіон із Counter-Strike виходить на IPO - Фото
Фото: depositphotos.com

Команда-переможець у світовому рейтингу гри Counter-Strike виходить на IPO. Це станеться вперше в історії кіберспорту

Датська кіберспортивна команда Astralis може стати першою, яка проведе первинне розміщення акцій (IPO). Збір заявок закривається сьогодні, 29 листопада, а початок торгів заплановано на 9 грудня, пише Bloomberg.

Astralis у процесі IPO хоче залучити від 125 до 150 млн данських крон ($18-22 млн). Ціна кожної акції складе 8,95 крон. Представники команди говорять, що у них уже є європейські та азіатські інвестори, готові купити акцій на $8 млн.

Проведення IPO, за словами представників Astralis, дозволить створити один із найбільш цінних і відомих брендів у кіберспорті. Це також стане мірилом для оцінки інвесторами інших кіберспортивних команд.

Команда Astralis - чемпіон світу в надзвичайно затребуваній комп'ютерній гри Counter-Strike: Global Offensive. Це популярна гра в жанрі шутера від першої особи. Лідерство в цій дисципліні дозволило команді співпрацювати з великими брендами, такими як Audi і Logitech. Зараз Astralis працює як медіакомпанія, і підтримує команди в кіберспортивних дисциплінах League of Legends і FIFA.

Світовий ринок кіберспорту оцінюється в $1,1 млрд. За останні три роки він зріс майже вдвічі. За прогнозами експертів, до 2022 року він досягне $2 млрд, а охоплення складе 595 млн осіб.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы