RU

Чай у поїзді можна купити одночасно з квитком

18.02.2011, 10:55

"Укрзалізниця" проводить експеримент щодо включення вартості чаю у вартість проїзного документа. Пасажир при оформленні через квиткову касу проїзного документа має змогу сплатити вартість від одного до трьох склянок чаю.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі відомства, ця послуга поки що доступна у п'яти вагонах фірмового поїзда N11/12 сполученням Київ-Сімферополь, а саме: один вагон СВ (N7) і 4 вагони купе (NN17-20). Вартість склянки чаю у поїзді становить 2,5 грн. і вартість проїзного документа відповідно збільшується на зазначену суму пропорційно кількості придбаних склянок. Експеримент почався 1 серпня 2010 року і послугою скористалося вже понад 44 тис. пасажирів.

Зазначимо, що послуга надається виключно за бажанням пасажира. Зараз можливість оплати у квитковій касі вартості чаю при оформленні проїзного документа розглядається для інших поїздів залізниць України.

Експериментальному впровадженню цієї послуги передувало вивчення думок пасажирів, з цією метою в кінці 2010 року було проведено анкетування серед пасажирів, в якому взяли участь понад тисячі респондентів. Анкетування показало, що 52% опитуваних вважають надання їм можливості оплачувати вартість чаю при оформленні проїзного документа зручною, а оптимальною кількістю склянок чаю, оплачених через квиткову касу, зазначили дві склянки.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини