Частину траси Київ-Одеса будуватиме турецька компанія

Частину траси Київ-Одеса будуватиме турецька компанія - Фото
Фото: прес-служба Укравтодору
22.01.2020, 18:11

Трасу Київ-Одеса буде ремонтувати турецька компанія Onur

Турецька компанія Onur Taahhut Tasimacilik Insaat Ticaret Ve Sanayi A.S. виграла тендер на капітальний ремонт автомобільної дороги M-05 Київ-Одеса в Київській області. Про це повідомляє прес-служба Укравтодору.

Згідно з умовами тендеру, ремонт включає дорожні, мостові, дренажні та допоміжні роботи. Компанія буде ремонтувати три ділянки:

1) близько 11 км дороги, яка починається зі з'їзду на м. Біла Церква, перетинає р. Рось і закінчується у районі с. Бикова Гребля;

2) близько 15 км ділянки, який починається поблизу с. Бикова Гребля і закінчується на кордоні Білоцерківського і Ставищенського районів;

3) близько 15 км дороги, яка починається на кордоні Білоцерківського і Ставищенського районів і закінчується поблизу смт. Ставище.

Тендер проводився в рамках реалізації проекту Пан'європейського коридору між Україною та Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і проекту Європейські дороги України II між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).

  • За даними Укравтодору, в листопаді вісім компаній подали заявки на участь у тендері на капітальний ремонт траси Київ-Одеса. Серед них були компанії з Туреччини, Польщі, Китаю, Білорусі, Азербайджану та України.
  • 7 листопада Кабінет міністрів прийняв рішення про залучення кредиту ЄІБ в розмірі 450 млн євро на розвиток транс'європейської транспортної мережі. За даними Мінінфраструктури гроші підуть на будівництво обходу Львова та капітальний ремонт ділянок траси Київ-Одеса (в Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях).

Дорога М-05 Київ - Одеса є складовою частиною міжнародного транспортного коридору європейського коридору Е95 Гельсінкі - Київ - Одеса - Димитровград - Алексанруполіс протяжністю 504,6 км та проходить через Київську, Черкаську, Кіровоградську, Миколаївську і Одеську області.

Onur Taahhut Tasimacilik Insaat Ticaret Ve Sanayi A.S. (Туреччина) працює на ринку з 2004 року. Проводить роботи з будівництва та реконструкції в Хорватії, Україні, Тунісі, Молдові, Омані, Екваторіальній Гвінеї та Туркменістані.

Популярне