Частину акцій Укрпошти можуть продати на міжнародних біржах

21.10.2019, 13:39
Частину акцій Укрпошти можуть продати на міжнародних біржах - Фото
Фото - прес-служба Укрпошти

Прем'єр допускає часткову приватизацію Укрпошти через IPO

Укрпошту можуть частково приватизувати шляхом первинного публічного розміщення акцій (так зване IPO). Про це повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук на брифінгу після засідання Кабміну, яке відбулося 19 жовтня, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, в Україні не так багато великих підприємств із певним соціальним навантаженням, таких як Укрпошта, - до десяти. І ці підприємства можуть бути або заборонені для приватизації, або підготовлені до виходу на іноземні майданчики для залучення системних інвесторів.

"Це означає, що ми можемо підготувати до того, щоб продати 20-30% акцій Укрпошти різним акціонерам, які зайшли б зі своїми грошима, більш дешевими, надали б цьому підприємству нові ресурси, привнесли б правильну корпоративну культуру та дали б можливість посилити  й прискорити його розвиток", - заявив Гончарук.

  • 12 жовтня Кабінет міністрів доручив Укрзалізниці, Укрпошті та НАК Нафтогаз України знайти та продати або здати в оренду надлишкове майно, яке міститься на балансах підприємств або їх "дочок".
  • 2 жовтня Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроект №1054-1, який пропонує скасувати перелік держкомпаній, що не підлягають приватизації.
  • У вересні глава Укрпошти анонсував залучення компанією $100 млн на технічну модернізацію.
  • У травні генеральний директор Ігор Смілянський заявив, що китайці готові брати участь у приватизації Укрпошти.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев