RU

Чартери Азарова-Хорошковського обійдуться Україні в 3,6 млн.грн.

10.07.2012, 15:08
Чартери Азарова-Хорошковського обійдуться Україні в 3,6 млн.грн. - Фото
fa90e88f260aa387b4f6d6b5bddd10af.jpg
Господарсько-фінансовий департамент секретаріату Кабінету міністрів України 3 липня уклав договір з ДАП "Україна" на послуги повітряних перевезень вартістю 3,6 млн.грн. Про це повідомляє сайт Наші гроші з посиланням на інформацію у Віснику державних закупівель.

Замовлені спецрейси прем'єр-міністра України і першого віце-прем'єр-міністра на чолі урядових делегацій за кордон. Орієнтовно планується шість рейсів середньою вартістю 600 тис.грн. Дати та місця польотів урядових делегацій не повідомляються.

Ця вартість майже вдвічі перевищує ціну чартеру в Хургаду (Єгипет) з Донецька, Львова, чи Одеси. Boeing 737 може взяти на борт близько 100 пасажирів, які платять за квитки від $380 за переліт туди-назад. Вартість всіх квитків на цей чартер становить від 300 тис.грн., відзначає видання.

Державне авіаційне підприємство "Україна" Державного управління справами створено для забезпечення виконання повітряних перевезень спеціальними рейсами вищих посадових осіб та офіційних делегацій України та інших держав у межах України та за її межами.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини