RU

Чартер Клюєва у Китай коштував держбюджету понад 1,7 млн. грн.

25.08.2010, 16:45

Переліт Першого віце-прем'єра України Андрія Клюєва в Китай чартером коштував державному бюджету 1 мільйон 750 тисяч гривень.

Як повідомляє "Українська правда", відповідна інформація про застосування процедури закупівлі послуг на перевезення в одного учасника оприлюднена на сайті "tender.me.gov.ua".

Згідно з документом, Мінекономіки замовило "послуги з перевезення пасажирів авіаційним транспортом, які не відповідають розкладу" у Державного авіаційного підприємства "Україна".

На обґрунтування застосування процедури закупівлі в одного учасника зазначається, що таке рішення було прийнято "у зв'язку з виникненням термінової потреби в послугах з перевезення пасажирів авіаційним транспортом, які не відповідають розкладу".

Також причиною прийняття рішення про закупівлю такого перельоту було "належне і своєчасне виконання доручень Першого віце-прем'єра від 17 серпня 2010 з перельоту А.Клюєва і членів української делегації у Пекін для участі в засіданні Міжурядової Україно-Китайської комісії з питань торгово-економічної співпраці".

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини