БЮТ просить Кармазіна зняти законопроект щодо ГТС з розгляду

20.03.2012, 15:26
БЮТ просить Кармазіна зняти законопроект щодо ГТС з розгляду - Фото
Сергій Соболєв вважає, що приватизація ГТС може бути прихованою

Опозиція не впевнена, що законопроект Юрія Кармазіна захистить українську ГТС від приватизації

Навіть альтернативний законопроект народного депутата Юрія Кармазіна (НУНС) не гарантує цілісності української газотранспортної системи. Про це заявив, виступаючи з парламентської трибуни під час розгляду законопроектів щодо газотранспортного комплексу, народний депутат від БЮТ Сергій Соболєв.

"У цьому законопроекті є норма, яка дійсно забороняє тільки приватизацію. Але скажіть, будь ласка, є чи ні приватизацією корпоратизація, акціонування, виділення окремих пакетів. Поза всяких сумнівів, це також є прихованою приватизацією. Саме тому ми звернулися й до нашого колеги (Юрія Кармазіна , - ред.) з пропозицією зняти цей законопроект з розгляду ", - сказав Соболєв, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект Кармазіна щодо реформування нафтогазового комплексу.

Раніше заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Володимир Макуха заявив, що Кабінет міністрів згоден на законопроект щодо реформування нафтогазового комплексу в редакції народного депутата Кармазіна, який забороняє приватизацію підприємств, створених внаслідок реорганізації НАК Нафтогаз України.

До цих пір спроби розгляду урядового законопроекту закінчувалися блокуванням парламентської трибуни з боку опозиції, яка вважала, що його прийняття дозволить приватизацію української ГТС.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – JTIМимо бюджета транзитом: как Украина стала одним из центров нелегальных табачных изделий