RU

БЮТ просить Кармазіна зняти законопроект щодо ГТС з розгляду

20.03.2012, 15:26
БЮТ просить Кармазіна зняти законопроект щодо ГТС з розгляду - Фото
Сергій Соболєв вважає, що приватизація ГТС може бути прихованою
Навіть альтернативний законопроект народного депутата Юрія Кармазіна (НУНС) не гарантує цілісності української газотранспортної системи. Про це заявив, виступаючи з парламентської трибуни під час розгляду законопроектів щодо газотранспортного комплексу, народний депутат від БЮТ Сергій Соболєв.

"У цьому законопроекті є норма, яка дійсно забороняє тільки приватизацію. Але скажіть, будь ласка, є чи ні приватизацією корпоратизація, акціонування, виділення окремих пакетів. Поза всяких сумнівів, це також є прихованою приватизацією. Саме тому ми звернулися й до нашого колеги (Юрія Кармазіна , - ред.) з пропозицією зняти цей законопроект з розгляду ", - сказав Соболєв, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект Кармазіна щодо реформування нафтогазового комплексу.

Раніше заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Володимир Макуха заявив, що Кабінет міністрів згоден на законопроект щодо реформування нафтогазового комплексу в редакції народного депутата Кармазіна, який забороняє приватизацію підприємств, створених внаслідок реорганізації НАК Нафтогаз України.

До цих пір спроби розгляду урядового законопроекту закінчувалися блокуванням парламентської трибуни з боку опозиції, яка вважала, що його прийняття дозволить приватизацію української ГТС.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини