RU

БЮТ вимагає мораторій на підвищення цін на газ

11.08.2010, 16:49

Блок Юлії Тимошенко наполягає на негайному впровадженні мораторію на підвищення цін на газ. Про це сьогодні на прес-конференції заявив народний депутат від БЮТ Олег Ляшко.

"Ми вимагаємо відразу, щойно почнеться чергова сесія Верховної Ради, негайно розглянути цей законопроект і ввести мораторій на підвищення цін на газ для населення", - відмітив О.Ляшко, якого цитує прес-служба блоку.

За словами депутата, ніякого економічного обгрунтування для підвищення цін на газ немає. О.Ляшко пояснює підвищення цін на газ корупцією і "перекладанням проблем, з якими не може впоратися уряд, на плечі простих громадян України". На його думку, співпраця України з МВФ не має відбуватися за рахунок громадян.

"Коли уряд Юлій Тимошенко брав кредити МВФ, то ця організація також виставляла умови і про підвищення цін на газ, і про підвищення пенсійного віку, і цілий ряд інших незручних і непотрібних для українських громадян вимог. Але уряд не пішов на задоволення цих вимог і не перекладав проблеми бюджету на плечі простих громадян", - підсумував він.

Нагадаємо, роздрібні ціни на природний газ для населення України з 1 серпня підвищилися на 50%. У свою чергу тарифи на послуги ЖКГ зростуть з 15 жовтня поточного року.

Олег Ляшко: біографія і добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини