БЮТ проти зняття мораторію на продаж землі

01.03.2011, 12:40

Голова фракції БЮТ Іван Кириленко заявляє про небезпеку необдуманого впровадження ринку землі. Про це він заявив сьогодні під час засідання фракції.

Голова фракції БЮТ Іван Кириленко заявляє про небезпеку необдуманого впровадження ринку землі. Про це він заявив сьогодні під час засідання фракції.

"Сьогоднішній день і сьогоднішній тиждень пройдуть під знаком старту земельної реформи", - зазначив І.Кириленко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, у Верховній Раді зареєстровано проект постанови, яка, по суті, стане стартом до відкриття ринку землі в Україні. "Ми проти впровадження ринку землі зопалу, хоч ми за ринкову економіку і цивілізований розвиток, який передбачає капіталізацію землі, але не такий поспішну", - заявив І.Кириленко.

За словами бютівця, сьогодні капіталізація української землі, порівняно з 2008 роком, знизилася втричі. "І чи не випадково сьогодні блокується розвиток сільського господарства, щоб цей актив ще більше втратив у ціні?", - зазначив він.

І.Кириленко наголосив, що знімати мораторій на продаж землі в Україні рано, оскільки не відпрацьовані механізми функціонування ринку, немає необхідного іпотечного і страхового ринку. Як вихід із ситуації, депутат запропонував можливість впровадження пілотних проектів у декількох регіонах, щоб подивитися, як працюватиме ринок землі. Політик також вважає за необхідне провести референдум із земельних питань.

Іван Кириленко: біографія та добірка новин>>>
Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииНе на того напали. Кто такой Сергей Стерненко. Часть II