RU

БЮТ проти зняття мораторію на продаж землі

01.03.2011, 12:40

Голова фракції БЮТ Іван Кириленко заявляє про небезпеку необдуманого впровадження ринку землі. Про це він заявив сьогодні під час засідання фракції.

"Сьогоднішній день і сьогоднішній тиждень пройдуть під знаком старту земельної реформи", - зазначив І.Кириленко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, у Верховній Раді зареєстровано проект постанови, яка, по суті, стане стартом до відкриття ринку землі в Україні. "Ми проти впровадження ринку землі зопалу, хоч ми за ринкову економіку і цивілізований розвиток, який передбачає капіталізацію землі, але не такий поспішну", - заявив І.Кириленко.

За словами бютівця, сьогодні капіталізація української землі, порівняно з 2008 роком, знизилася втричі. "І чи не випадково сьогодні блокується розвиток сільського господарства, щоб цей актив ще більше втратив у ціні?", - зазначив він.

І.Кириленко наголосив, що знімати мораторій на продаж землі в Україні рано, оскільки не відпрацьовані механізми функціонування ринку, немає необхідного іпотечного і страхового ринку. Як вихід із ситуації, депутат запропонував можливість впровадження пілотних проектів у декількох регіонах, щоб подивитися, як працюватиме ринок землі. Політик також вважає за необхідне провести референдум із земельних питань.

Іван Кириленко: біографія та добірка новин>>>
Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини