RU

БЮТ: Податковий кодекс може стати для Януковича вироком

25.11.2010, 12:05

Президент України Віктор Янукович повинен невідкладно ветувати Податковий кодекс і повернути його у парламент з урахуванням пропозицій підприємців. Головним аргументом стане не здібність до відкритого суспільного діалогу, а банальний інстинкт самозбереження. Так вважає заступник голови фракції БЮТ у Верховній Раді Олена Шустік.

"Янукович чудово усвідомлює, що схваливши такий документ, він підпише собі вирок. Тому, очевидно, Президент спробує перевести всю провину і відповідальність на парламент. І якщо регіональна більшість у Верховній Раді не зробить податкові правила більш ліберальними, до руху підприємців неодмінно приєднаються пенсіонери, студенти, вчителі, медики, малозабезпечені - усі незадоволені цією владою… Поки що у влади є шанс схаменутися, щоб справді почути кожного. Поки що...", - наголосила О.Шустік, яку цитує прес-служба політика.

Нагадаємо, сьогодні на мітингу на площі Незалежності вже зібралося декілька тисяч осіб. Станом на 10:00 площа перед монументом Незалежності практично заповнена, учасники акції, які підходять пізніше, розміщуються вже по інший бік Хрещатику. 22 листопада вранці на площі Незалежності підприємці почали акцію протесту проти Податкового кодексу, прийнятого Верховною Радою 18 листопада. Активісти вимагають, щоб Президент України ветував документ.

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини