RU

БЮТ обіцяє розблокувати Верховну Раду заради держбюджету-2010

08.09.2009, 11:59

У БЮТ обіцяють розблокувати парламентську трибуну, щойно Кабінет Міністрів подасть у Верховну Раду проект Держбюджету на 2010 рік. Про це повідомив лідер фракції БЮТ у Верховній Раді Іван Кириленко в інтерв'ю журналістам, відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ.

"Щойно уряд подасть проект держбюджету, ми розблокуємо роботу", - сказав він. Відповідаючи на питання, яким чином, І.Кириленко сказав: "Так, як і раніше розблоковували. Секрети вам видати? У цих секретах задіяні не тільки ми. Ви ж пам'ятаєте, довго-довго блокували, потім прийшли, а тут БЮТ переблокував, і пішла робота. Ми те ж саме зробимо. Ми довго на ці речі дивитися не будемо. Ми їм покажемо, що ми хочемо працювати і можемо, а вони - слабаки".

Нагадаємо, Кабінет Міністрів 9 вересня планує затвердити макропоказники держбюджету-2010. Затвердити повну редакцію документа 12 вересня, а передати проект бюджету у Верховну Раду уряд планує до 15 вересня.

Сьогодні, 8 вересня, керівники фракцій і парламентських комітетів і автори низки законопроектів про підвищення соціальних стандартів не змогли прийти до компромісного рішення. Зокрема, БЮТ пропонував підвищити соціальні стандарти за рахунок збільшення акцизів на тютюн, алкоголь і бензин, Партія регіонів - проти.

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини