RU

БЮТ не турбуватиме Стельмаха до виборів

15.12.2009, 15:39

БЮТ не турбуватиме главу Національного банку України (НБУ) Володимира Стельмаха до президентських виборів. Про це повідомив в ексклюзивному коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заступник лідера фракції БЮТ у Верховній Раді Андрій Кожем’якін.

А.Кожем’якін нагадав, що глава Нацбанку призначається і звільняється за поданням Президента. "Це його (Президента, - ред.) квота. Він подасть - не подасть, ми в це грати не будемо, вважаємо, що це на його совісті. Пройдуть президентські вибори, і я думаю, що ми всіх поставимо на свої місця. Це конституційна квота Президента, він повинен його (Стельмаха, - ред.) зняти і запропонувати нову кандидатуру. Він цього не зробить, тому який сенс зараз ламати списи, якщо у нас нічого не вийде?" - зазначив він.

Раніше у Верховній Раді було зареєстровано постанову (N5401) про звільнення В.Стельмаха з посади голови НБУ. Під проектом постанови про звільнення В.Стельмаха у зв'язку із закінченням строку повноважень підписалися народні депутати Володимир Яворівський, Олег Ляшко (обидва БЮТ), Юрій Кармазін (НУНС) і Олександр Голуб (КПУ).

Нагадаємо, 16 грудня закінчується 5-річний строк перебування В.Стельмаха на посаді глави НБУ.

Володимир Стельмах: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини