RU

БЮТ не голосуватиме за проект Податкового кодексу

15.11.2010, 12:05

Блок Юлії Тимошенко не підтримує урядовий проект Податкового кодексу України. Про це заявив лідер фракції БЮТ Іван Кириленко, під час виступу на засіданні погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій і комітетів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І.Кириленко зазначив, що, враховуючи обсяг документа, його навряд чи можна буде розглянути за один день. "Це не той документ, який може бути "на автоматі" проголосований, тому, напевно, цей тиждень переважно буде присвячений Податковому кодексу", - сказав він.

І.Кириленко наголосив, що після детального знайомства із документом бютівці дійшли висновку, що не зможуть його підтримати. "Не тому, що ми опозиція, а тому що ми солідарні з тими людьми, які сьогодні на площі. Вони, до речі, не підтримали жодну з політичних сил, яка могла б їх, як-то кажуть, підстрахувати, вони вийшли самостійно, вони проти тих новацій, які вводяться. Про них вже багато йшлося. На жаль, більшість з цих новацій залишилася, тому на своїх поправках ми будемо наполягати, не тільки на тому, щоб їх озвучити, але і на голосуванні", - сказав він.

Нагадаємо, глава Комітету Верховної Ради України з питань податкової і митної політики Віталій Хомутинник пропонує продовжити робочий день у вівторок, щоб завершити розгляд Податкового кодексу. Розгляд проекту Податкового кодексу планують почати у вівторок, але не з самого ранку. Наразі у проекті порядку денному на поточний пленарний тиждень проект Податкового кодексу (N7101-1) стоїть 29-им.

11 листопада відбулося засідання Комітету Верховної Ради з питань податкової і митної політики, за підсумками якого було прийнято рішення рекомендувати парламенту прийняти у другому читанні проект Податкового кодексу України (N7101-1).

Нагадаємо також, що підприємці готують на 16 листопада акцію протесту проти проекту Податкового кодексу. Організатори акції просять зібратися представників бізнесу о 9:00 на майдані Незалежності у Києві. На 10:00 заплановано похід до Верховної Ради.

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини