RU

БЮТ: Коаліція бойкотує заборону на збільшення цін

20.10.2010, 11:55
БЮТ: Коаліція бойкотує заборону на збільшення цін - Фото
555551b218876dc648a0c40ac3b86d3d.jpg

БЮТ: Коаліція бойкотує заборону на збільшення цін
Бютівці заявляють, що коаліція відмовилася підтримати пропозицію про те, щоб включити до порядку денного проект постанови про заходи щодо недопущення збільшення цін на продукти харчування. Про це заявив перший заступник глави фракції БЮТ Андрій Кожем’якін журналістам на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Кожем’якін нагадав, що на засіданні погоджувальної ради у понеділок він декілька разів звертався до Голови ВР Володимира Литвина з проханням поставити на голосування питання розгляду в середу першим проект постанови "Про заходи щодо заборони темпів зростання цін на продукти харчування першої необхідності", зареєстрований 1 вересня 2010 року, на що В.Литвин запропонував підготувати відповідний лист за підписами керівників всіх парламентських фракцій.

"Що я, як дисциплінована людина, і зробив. Я підготував листа... Вчора я кожному керівникові фракції роздав цього листа, підійшов особисто, попросив, щоб вони його підписали для того, щоб сьогодні ця постанова розглядалася першою... Тут тільки два підписи - від Блоку Юлії Тимошенко і від НУНС. Усі інші - і фракція Партії регіонів, і фракція Блоку Литвина, і фракція КПУ - відмовилися підписувати цього листа", - заявив А.Кожем’якін.

Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини