RU

БЮТ хоче розслідувати "несанкціоновану" емісію НБУ

18.10.2010, 12:20
БЮТ хоче розслідувати
f95fcbeb968e09d7a7f88bf221e78809.jpg

БЮТ хоче розслідувати "несанкціоновану" емісію НБУ

Фракція БЮТ ініціює створення у Верховній Раді України тимчасової слідчої комісії, яка зайнялася б з'ясуванням причин "несанкціонованої" емісії Національним банком України (НБУ). Про це заявив перший заступник лідера фракції БЮТ у Верховній Раді Андрій Кожем’якін на засіданні погоджувальної ради.

"Ми сьогодні реєструємо проект постанови про створення тимчасової слідчої комісії щодо з'ясування причини несанкціонованого друкування грошей, що приводить до стрімкої інфляції", - сказав А.Кожем’якін, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Депутат зазначив, що БЮТ просить регламентний комітет розглянути це питання з тим, щоб комісію можна було створити на цьому пленарному тижні. Також він наголосив, що БЮТ наполягає на розгляді проекту постанови щодо мораторію на збільшення цін на харчові продукти першої необхідності N7076.

Нагадаємо, раніше народний депутат від НУНС Юрій Кармазін вимагав пояснити, чи правда, що НБУ випустив 61 млрд. грн. емісії. Тоді представники коаліції спростували цю інформацію.

Діяльність української опозиції: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини