RU

БЮТ: Бюджет на 2011 рік фінансуватимуть міністерства-привиди

13.12.2010, 13:25
БЮТ: Бюджет на 2011 рік фінансуватимуть міністерства-привиди - Фото
45161a54850a87958e6e4aeb59dc04b6.jpg

БЮТ: Бюджет на 2011 рік фінансуватимуть міністерства-привиди
У БЮТ вважають, що проект держбюджету на 2011 рік - неконституційний, оскільки передбачає фінансування скасованих міністерств. Про це заявив перший замглави фракції БЮТ Андрій Кожем’якін (на фото) на засіданні погоджувальної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, А.Кожем’якін уточнив: "Ми вважаємо, що це неконституційний бюджет, у зв'язку з тим, що він був виписаний і підготовлений на основі неіснуючих структур. Там є позиції, які виділяють кошти на те, що вже померло після того, як Президент провів адмінреформу. Немає вже Міністерства молоді і спорту, немає вже Мінвуглепрому, але ці витрати там закладені і незрозуміло, куди вони підуть. Напевно, знову у тінь".

А.Кожем’якін вважає, що проект бюджету спрямований "на підтримку репресій у країні", про що, за його словами, свідчить перерозподіл коштів на користь Адміністрації Президента і правоохоронних структур, - насамперед, Генеральної прокуратури.

Крім того, А.Кожем’якін звернув увагу на те, що проект бюджету на 2011 рік не вирішує проблем бідності і не передбачає ні мінімальної пенсії у розмірі 1200 грн., ні мінімальної зарплати у розмірі 1500 грн., що декларувалося у передвиборчих обіцянках кандидата у президенти Віктора Януковича. У зв'язку з цим БЮТ пропонує парламенту розглянути і прийняти ряд законопроектів, спрямованих на підвищення соціальних стандартів (NN7184, 7131, 7130 і 7096).

Нагадаємо, завтра, 14 грудня, уряд представить у Верховній Раді проект державного бюджету України на 2011 рік. Це питання стоїть у проекті порядку денного на вівторок першим. "Після того як буде прийнято позитивне рішення Верховної Ради України (у першому читанні, - ред.), дати змогу народним депутатам, комітетам, фракціям сформувати свої пропозиції до законопроекту і подати їх до 19 грудня включно. А комітету (бюджетному, - ред.) відпрацювати разом із Кабінетом Міністрів пропозиції, які надійдуть, і завершити цю роботу до 22 грудня. До 24 грудня розглянути законопроект у другому читанні і загалом", - сказав В.Литвин.

Андрій Кожем’якін: біографія та добірка новин>>>
Держбюджет України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини