Бюджетний комітет запропонував загальний фонд у розмірі понад 5 млрд. грн

31.07.2008, 15:13

Бюджетний Комітет Верховної Ради пропонує проект закону про внесення змін до Держбюджету на 2008 рік, яким на загальний фонд планується виділити 5 млрд. 46 млн. 800 тис. грн. Про це, виступаючи на позачерговому засіданні парламенту, заявив голова парламент

Бюджетний Комітет Верховної Ради пропонує проект закону про внесення змін до Держбюджету на 2008 рік, яким на загальний фонд планується виділити 5 млрд. 46 млн. 800 тис. грн. Про це, виступаючи на позачерговому засіданні парламенту, заявив голова парламентського Комітету з питань бюджету Микола Деркач.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, крім того, на спеціальний фонд буде виділено 755,4 млн. грн. На відшкодування збитків, заподіяних стихійних лихом у західних областях України, безпосередньо обласним державним адміністраціям буде виділено 2 млрд. 320 тис. грн., до резервного фонду державного бюджету - 1 млрд. 600 млн. грн., на витрати спеціального фонду на відновлення доріг – 755,4 млн. грн., загальний фонд на дороги – 46,5 млн. грн., Аграрному фонду – 1 млрд. грн., на здешевлення кредитів для села – 400 млн. грн.

Крім того, законопроект передбачає державні гарантії для отримання кредитних ресурсів на дорожнє господарство у розмірі 24,3 млрд. грн.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих