Бюджет-2020 прийнято. Доходи і витрати змінилися

Бюджет-2020 прийнято. Доходи і витрати змінилися - Фото
Верховна Рада (Фото: Сергй Долженко/ЕРА)
18.10.2019, 17:05

За проект держбюджету проголосували 256 народних депутатів. Є зміни

18 жовтня Верховна Рада прийняла проект державного бюджету на 2020 рік в першому читанні.

Як відзначають в прес-службі Міністерства фінансів, при підготовці документа депутати, фракції, групи і комітети Верховної Ради надали 2162 пропозицій.

"Наше завдання зараз прийняти документ, в якому кожна гривня витрат буде забезпечена реальними доходами, щоб після 1 січня 2020 роки ми могли профінансувати їх все в повному обсязі", - сказав під час представлення документа у ВР заступник міністра фінансів Юрій Джигир.

Він також зазначив, що за підсумками доопрацювання проекту в комітеті доходи збільшені на 17,8 млрд грн за рахунок чистого прибутку і дивідендів держпідприємств, оренди держмайна, внутрішнього та імпортного ПДВ, а також перерахувань від Нацбанку на 3,5 млрд грн, що вимагає узгодження регулятора.

Читайте також: Перший "бюджет Зеленського" вже в Раді. Чому його все одно будуть переписувати?

До другого читання Кабміну доручено збільшити показники дохідної та видаткової частин проекту держбюджету з урахуванням уточнення основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2020 рік.

Після того, як уряд уточнить макропоказники, будуть відкориговані і показники бюджету на 2020 рік, зокрема дохідної частини.

Раніше  LIGA.net зібрала ключові показники проекту держбюджету-2020 (дохідна і видаткова частина тут без змін, які озвучив сьогодні заступник міністра):

Популярне