RU

Будівництво Північного потоку-2 в Данії може поновитися в серпні

06.07.2020, 17:13
Будівництво Північного потоку-2 в Данії може поновитися в серпні - Фото
Будівництво Північного потоку-2 (фото: Nord Stream 2 AG)

Енергетичне агентство Данії дозволило компанії Nord Stream 2 AG використовувати якірні кораблі старого зразка для відновлення будівництва газопроводу Північний потік-2. Про це йдеться на сайті агентства.

Рішення агентства може бути оскаржене будь-якою із зацікавлених сторін до 3 серпня 2020 року в данському апеляційну раду з питань енергетики. Якщо заперечень не буде, будівництво відновитися після зазначеної дати.

Запит на використання якірних суден-укладальників Nord Stream 2 AG подало агентству п'ятого червня.

Будівництво газопроводу в територіальних водах Данії припинилися в грудні минулого року, після того, як швейцарсько-голландська компанія Allseas потрапила під санкції США. Санкції забороняли використання більш сучасної технології самопозиціювання судів, які не потребують використання якорів.

Раніше Данія забороняла використовувати якірні судна-укладальники через побоювання, що вони можуть підняти з дна військові хімікати, захоронені в районі будівництва газопроводу.

За повідомленням агентства Reuters, для завершення будівництва на території країни ділянки газопроводу може бути використаний укладальник "Академік Черський", що знаходиться в районі німецького порту Мукран.

Будівництво газопроводу Північний потік-2 практично завершено. Залишається добудувати тільки 120-ти кілометрову ділянку в територіальних водах Данії.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини