RU

Будемо червоніти перед МВФ. Кабмін може відкласти запуск ринку газу

23.06.2020, 14:00
Будемо червоніти перед МВФ. Кабмін може відкласти запуск ринку газу - Фото
Валерій Тарасюк (Фото: прес-служба Кабміну)

Кабінет міністрів може продовжити на один місяць спецзобов'язання НАК "Нафтогаз України" продавати газ для населення за пільговою ціною (ПСО). Про це повідомив голова Національної комісії у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЭКП) Валерій Тарасюк на онлайн зустрічі Energy club.

За його словами, де-юре, до скасування ПСО залишається всього тиждень, але на сьогодні "єдине, що зроблено – це НКРЭКП спростила процедуру зміни постачальника газу для населення.

"Зараз йдеться, що ПСО будуть продовжені на місяць і всі сподіваються, що протягом цього місяця вирішаться проблеми [з переходом на газовий ринок] хоча б частково. Головна з них – визначення Постачальника газу останньої надії. Раніше ще була мова про Гарантованого постачальника, але зараз вже про це ніхто не говорить", - сказав Тарасюк.

Він повідомив, що скасування ПСО з 1 липня – одна з умов України перед МВФ у рамках меморандуму про фінансову допомогу на $5 млрд.

"Два тижні тому ми підписали меморандум і вже не виконали одне з його положень. Будемо червоніти перед МВФ. Тим не менше ніхто не опускає руки", - заявив глава Нацкомісії.

Читайте також: Чому газ для населення буде дешевим ще два місяці. Розбір

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини