RU

Будівництво нового стадіону у Львові почнеться в середу

17.11.2008, 16:35

У Кабміні чекають, що будівництво стадіону у Львові почнеться в середу. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр Іван Васюник журналістам на брифінгу.

"Що стосується проекту будівництва стадіону у Львові, то всі формальні процедури щодо визначення генерального підрядника пройдені. Зараз завершується узгодження регіональним представником Міністерства будівництва документів на початок будівництва, і ми чекаємо, що в середу почнуться реальні, фізичні роботи з будівництва львівського стадіону, який повинен бути завершений, відповідно до графіка, до кінця 2010 року", - сказав І.Васюник, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, ВАТ "Проектно-будівельне підприємство "Азовінтекс" виграло тендер на будівництво стадіону у Львові до чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

9 жовтня стало відомо, що австрійська компанія "Alpine Bau Gmbh" і Львівська міська рада не підписуватимуть угоди про будівництво стадіону в Львові до чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Головною проблемою стала ціна будівництва.

Віце-прем’єр-міністр Іван Васюник раніше заявив, що будівництво стадіону у Львові є критичним питанням підготовки України до Євро-2012. "Я хотів би покласти відповідальність за затримку процесу будівництва на керівництво міста Львова", - наголосив І. Васюник.

Представник польської організації "Євромонітор" Міхал Кобосько заявив, що ситуація з будівництвом нової арени у Львові може стати причиною того, що польський Хожув може замінити Львів як основне місто Євро-2012.

Про підготовку до Євро-2012 >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини