RU

Будівельники схвалюють ініціативу Кабміну щодо виділення земель для громадських потреб

22.10.2008, 17:12

Заступник генерального директора будівельної фінансово-промислової групи "Альтком" Михайло Ковальов позитивно оцінює ініціативу щодо спрощеного порядку виділення земель для громадський потреб.

Коментуючи на прохання ЛІГАБізнесІнформ ініціативу Кабінету Міністрів, М. Ковальов зазначив: "Сьогодні ця процедура може тривати роками, тоді як уряд обіцяє скоротити її до "лічених тижнів".

За словами топ-менеджера "Альткома", обіцяне скорочення податкового навантаження на будівельні компанії на 30-50% зможе активізувати застиглий ринок нерухомості. "Податки в собівартості становлять близько 40%. Їхнє скорочення дасть змогу знизити вартість квадратного метра житла. Люди знову почнуть купувати квартири", - пояснив він.

Нагадаємо, сьогодні Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко на прес-конференції повідомила, що Кабінет Міністрів просить парламент невідкладно прийняти проект закону про викуп земель для громадських потреб.

До того ж Ю. Тимошенко наголосила, що такий закон дасть змогу зменшити до "лічених тижнів" процес викупу земель для громадських потреб. "Ви розумієте, що в період економічної стагнації треба масштабно будувати автомобільні дороги, мости, масштабно будувати великі об'єкти суспільного призначення, в тому числі Євро-2012, дасть нам можливість і надію підтримати нашу економіку, але водночас у нас не врегульовано питання залучення земель під таке потужне будівництво", - пояснила Прем'єр.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини