RU

Бубка і Янукович поговорили про Олімпіаду в Карпатах

04.08.2010, 17:10

Президент України Віктор Янукович і Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка обговорили концепцію подачі заявки від України на проведення Зимових Олімпійських ігор 2022 року в Карпатах.

Як повідомили в прес-службі глави держави, в ході розмови С.Бубка, зокрема, проінформував Президента України про свою недавню поїздку в Карпати (Львівська область) для ознайомлення з місцевою ситуацією з урахуванням вимог, необхідних для прийняття Зимової Олімпіади-2022.

"Ми повинні до 2014 року підготувати всю інформацію, поліпшити нашу інфраструктуру, щоб у 2014 році висунути свою кандидатуру на проведення Зимових Олімпійських ігор", - сказав С.Бубка після зустрічі.

Він також вказав, що Україна має всі умови для того, щоб гідно провести цей захід.

"Міжнародний олімпійський комітет вважає, що семи років вистачить, щоб з нуля підготуватися і провести Олімпійські ігри на найвищому рівні. А сьогодні, коли у нас є дванадцять років і п'ять років до моменту голосування на сесії МОК, якщо ми будемо підходити до питання чітко, по програмі, кожний рік будемо виконувати певний обсяг робіт по будівництву спортивних споруд.., я вважаю - це реально", - відзначив президент НОК України.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини