RU

Брюссель оголосив про завершення переговорів з Україною по ЗВТ

20.10.2011, 13:50
Брюссель оголосив про завершення переговорів з Україною по ЗВТ - Фото
1cc7db025fd2a102e9c059f8adfe8c6d.jpg

Брюссель оголосив про завершення переговорів з Україною по ЗВТ
Київ і Брюссель оголосили про завершення переговорів по глибокій і всеосяжній зоні вільної торгівлі, які є частиною Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом. Про це заявив Європейський комісар з питань торгівлі Карл де Гюхт в Брюсселі в четвер в ході заходів, присвячених зоні вільної торгівлі, які проходять в цей час в європейському парламенті.

"Сьогодні ми пройшли наріжний камінь в наших відносинах – ми завершили переговори по зоні вільної торгівлі", - сказав Гюхт, якого цитує Інтерфакс-Україна.

Зі слів єврокомісара, відтепер тільки "від політичної волі українського керівництва залежить втілення даної домовленості".

19-20 жовтня в Брюсселі знаходиться з візитом перший віце-прем'єр-міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв для обговорення проблемних питань зі створення зони вільної торгівлі з ЄС. Зі слів Клюєва, завершення переговорів в частині зони вільної торгівлі між Україною і Європейським союзом відкриває шлях до завершення переговорів по Угоді про асоціацію загалом до кінця поточного року.

Нагадаємо, раніше в Брюсселі заявляли, що Угода про асоціацію і ЗСТ буде підписана тільки тоді, коли Брюссель пересвідчиться, що керівництво країни вірить в цінності, на якому заснований документ.

Інтеграція до Євросоюзу: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини