RU

ЄБРР підтвердив готовність інвестувати в Україну

27.03.2014, 12:38
ЄБРР підтвердив готовність інвестувати в Україну - Фото
0a83788483b411c4b450b92fffd36d6a.jpg
Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) підтверджує готовність інвестувати в Україну по 1 млрд. євро на рік протягом найближчих кількох років. Про це повідомляє прес-служба банку.

"ЄБРР може інвестувати близько 1 млрд. євро на рік протягом найближчих декількох років, значно збільшивши обсяг інвестицій з діапазону 550 млн. - 750 млн. євро, передбачених раніше в 2014 р. Таке збільшення передбачено в контексті реакції міжнародного співтовариства, в тому числі на оголошену сьогодні угоду України з Міжнародним валютним фондом за програмою макроекономічної стабілізації", - повідомляє прес-служба.

Банк очікує, що його портфель інвестицій в Україну в поточному році складе близько 4,7 млрд євро.

Нагадаємо, сьогодні прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив у парламенті, що в найближчі два роки уряд планує залучити в економіку $13,6 млрд. За словами прем'єра, планується, що бюджетну позику Світового банку складе $1 млрд. Кошти, які виділяє Європейський Союз на макрофінансову допомогу, - $2 млрд. Конгрес США виділяє $1 млрд. також на макрофінансову допомогу. $200 млн. додаткового кредитного ресурсу планується отримати від уряду Канади, $100 млн. пропонує уряд Японії , $100 млн. - уряд Польщі, $200 млн. планується отримати від Світового банку на проектну діяльність, $200 млн. виділяє Європейський банк розвитку та реконструкції, $170 млн . виділяє Європейський інвестиційний банк і $400 млн. - міжнародна фінансова корпорація.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини