RU

ЄБРР увійде до складу акціонерів "Кредитпромбанку"

24.09.2010, 14:35

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) вирішив увійти до складу акціонерів "Кредитпромбанку". Про це повідомив сьогодні журналістам на прес-конференції директор ЄБРР в Україні Андре Кусувек.

"Я радий повідомити про те, що 21 вересня ми підписали угоду про реструктуризацію з "Кредитпромбанком". Цей банк, як і інші, постраждав від спаду в економіці, їхня проблема була у тому, що їхні короткострокові кредити фінансували довгострокові проекти", - зазначив А.Кусувек, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, довгострокову заборгованість Кредитпромбанку ЄБРР конвертував у більш довгострокову, частина її була конвертована в акціонерний капітал. "Це хороший приклад, як ми працюємо над вирішенням проблем відповідно до кращої міжнародної практики. До $100 млн. буде конвертовано в акціонерний капітал, і до $300 млн. буде конвертовано у боргові зобов'язання на п'ятирічний період", - повідомив А. Кусувек.

Отже, за його словами, близько 49% акцій "Кредитпромбанку" належатиме іноземним інвесторам, враховуючи ЄБРР і "Raiffeisen International Bank Holding AG".

Банки і банківські послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини