RU

ЄБРР підтримує створення нової концепції аптек в Україні

08.04.2011, 17:50

ЄБРР надав фінансування на суму $25 млн. оптовому фармацевтичному дистриб'ютору "Альба Україна", у межах інвестиції, яка допоможе компанії вдосконалити своє управління запасами і логістикою, і яка також впровадить більш надійну і стійку структуру фінансування як платформу для майбутнього зростання.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ЄБРР, пакет фінансування, який включає кредит на суму до $13 млн. і інвестицію в акціонерний капітал на суму до $12 млн., також сприятиме розширенню оптових операцій компанії "Альба", допомагаючи наближенню до її мети з досягнення частки ринку в двадцять відсотків до кінця 2016 року.

Компанія також збирається впровадити програму лояльності для клієнтів – новий підхід на оптовому фармацевтичному ринку в Україні. Ця концепція також сприятиме більшій впізнаності бренда компанії "Альба", сказано у повідомленні.

Проект реалізовується у межах стратегії ЄБРР в Україні, спрямованої на сприяння підвищенню ефективності, конкурентоздатності і стандартів корпоративного управління серед українських приватних компаній.

Фармацевтичний ринок: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини