RU

ЄБРР готовий підтримувати реформи в Україні

02.04.2010, 11:30

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) готовий допомагати Україні у реалізації проектів, спрямованих на підтримку структурних і галузевих економічних реформ. Про це заявив виконавчий директор ЄБРР у Туреччині, Східній Європі, на Кавказі і у Центральній Азії Олівьє Декамп під час зустрічі з Міністром економіки України Василем Цушком.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Мінекономіки, під час діалогу сторони обговорили актуальні питання співпраці між Україною і ЄБРР щодо фінансування і реалізації загальних проектів, зокрема у сфері розвитку транспортної і муніципальної інфраструктури, енергетики і енергоефективності.

"Ми зацікавлені в співробітництві з міжнародними фінансовими організаціями для зменшення негативного впливу світової фінансової кризи і продовження фінансування проектів розвитку інфраструктури, оскільки саме вони забезпечують значний внесок в економічне зростання", - наголосив В.Цушко.

У свою чергу, О.Декамп запевнив українську сторону у готовності ЄБРР допомагати Україні в реалізації проектів, спрямованих на підтримку структурних і галузевих економічних реформ.

Уряд Азарова: добірка новин>>>
Василь Цушко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини