RU

ЄБРР готовий інвестувати у нафтогазовий сектор України $500 млн. у рік

02.03.2011, 16:25

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) вважає за необхідне щорічно інвестувати в український нафтогазовий сектор близько $500 млн. Про це сказав керуючий директор з енергетики ЄБРР Ріккардо Пуліті в межах другої щорічної конференції Інституту Адама Сміта "Український енергетичний форум" сьогодні у Києві.

"Я проробив невеликі розрахунки і передбачаю, що ми могли б профінансувати проекти у нафтогазовій галузі в обсязі $500 млн.", - сказав Р.Пуліті, якого цитує УНІАН.

За словами представника ЄБРР, третина цієї суми повинна йти на входження ЄБРР в акціонерний капітал компаній, інша - на довгострокові кредити для компаній.

Крім того, Р.Пуліті повідомив, що ЄБРР цікаво також співпрацювати з експедиторськими і буровими компаніями.

Водночас він зазначив, що для налагодження ефективних інвестицій необхідно провести в Україні вдосконалення законодавчої бази.

Нагадаємо, у 2010 році ЄБРР скоротив обсяг інвестицій в Україну на 13%, порівняно з 2009 роком - до $1,3 млрд. (952 млн. євро) у межах 28 проектів. Сукупний обсяг діяльності ЄБРР, станом на 31 грудня 2010 року, склав більше 6 млрд. євро, до того ж близько половини цих інвестицій були залучені в останні три роки.Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини