RU

ЄБРР дав кредит "Укравтодору" на 450 млн. євро

26.11.2010, 13:20

Європейський Банк Реконструкції і Розвитку (ЄБРР) надає державний кредит на суму 450 млн. євро Державній службі автомобільних доріг України ("Укравтодор"). Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Банку.

Кредит планується спрямувати на фінансування капітального ремонту і реконструкції доріг на підходах до Києва, які є частиною європейських і національних транспортних коридорів на території України. Очікується, що у доповнення до фінансування від ЄБРР, що складається з двох траншей, буде наданий кредит на аналогічну суму від Європейського Інвестиційного Банку.

"Цей проект у секторі дорожньої інфраструктури знаменує десятиріччя успішної співпраці між ЄБРР і "Укравтодором", протягом якого Банк надав 375 млн. євро у вигляді трьох кредитів на капітальний ремонт і реконструкцію майже 700 км траси M06. Це одна з ключових магістралей країни, яка є частиною III-го і V-го пан-європейських коридорів і що пов’язує українську столицю з ЄС, модернізація якої буде завершена в рамках нового проекту", - сказано у повідомленні ЄБРР.

У Банку зазначають, що успішне впровадження проекту сприятиме економічному зростанню за рахунок поглиблення регіональної інтеграції і поліпшення транспортного повідомлення. Проект також дасть поштовх у підготовці країни до проведення фінальних матчів чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.

У доповнення до капітальних інвестицій, проект передбачає пілотне впровадження орієнтованих на результат контрактів у сфері ремонту і утримання доріг, що сприятиме підвищенню конкуренції і ефективності. Банк також продовжить надавати підтримку "Укравтодору" в питаннях реформування системи фінансування галузі і управління дорожньою мережею.

"Підписанням цього важливого для України проекту ЄБРР підтримує розвиток ключової інфраструктури у країні і регіоні. Наш кредит також сприятиме важливим реформам у галузі, які визначать її належне функціонування і конкурентоздатність у майбутньому", - сказала директор відділу транспорту ЄБРР Сью Барретт.

Нагадаємо, ЄБРР є найбільшим фінансовим інвестором в економіку України. За даними на 1 листопада 2010 року, Банк взяв зобов'язання щодо надання інвестицій на суму понад 5,3 млрд. євро у рамках 206 проектів.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини