RU

Бродський оцінив тіньові зарплати українців у 145 млрд.

24.10.2012, 13:43
Бродський оцінив тіньові зарплати українців у 145 млрд. - Фото
Михайло Бродський
Близько 5 млн. українців працюють нелегально, а обсяг тіньових зарплат оцінюється в 145 млрд.грн. Про це заявив голова Державної служби з питань регуляторної політики та підприємництва Михайло Бродський.

"Ми хочемо, щоб місцева влада роз'яснювала працівникам, щоб вони не йшли на роботу, де платять зарплату в конвертах. Таких в Україні 5 мільйонів громадян, і 145 мільярдів гривень виплачується неофіційною заробітною платою", - зазначив Бродський, якого цитує кореспондент

Чиновник підкреслив, що люди, які отримують заробітну плату в конвертах, соціально незахищені, і коли вони виходять на пенсію, вони отримують мінімальні виплати.

За словами Бродського, легалізація робочих місць і заробітних плат - один з пріоритетів політики влади у сфері зайнятості населення.

Він зазначив, що змінити ситуацію допоможе новий закон про зайнятість населення, який набере чинності з 1 січня 2013 року.

Нагадаємо, за даними Державної податкової служби, за вісім місяців 2012 року легалізація трудових відносин принесла в бюджет додатково 11 млн.грн.

Досьє на Михайла Бродського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини