RU

Бродський каже, що бізнес задоволений податковими перевірками

24.07.2012, 12:48
Бродський каже, що бізнес задоволений податковими перевірками - Фото
Михайло Бродський
У Держкомпідприємництві заявляють, що великий і середній бізнес задоволений податковими перевірками. Про це сьогодні на прес-конференції заявив голова відомства Михайло Бродський.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Бродський зазначив, що обговорював податкові перевірки з керівниками великих та середніх підприємств. "Всі задоволені. Я думаю, що можна сміятися і не вірити, але ..." - почав він і нагадав, що раніше на великих підприємствах проходило до 700 перевірок на рік. "Днями сиділи, цілі поверхи були заповнені перевірками, сиділи представники державних органів", - сказав він.

В даний час, за словами Бродського, кількість перевірок скоротилася в сотні разів. "Підприємства отримали можливість, і бухгалтерія цих підприємств, і директора займатися тим, чим вони повинні займатися - створенням продукції, створенням прибутку, а не відповідати на питання перевірок", - запевнив він.

Відповідаючи на питання ЛІГАБізнесІнформ, чому так різниться інформація Держкомпідприємництва та ЗМІ, які регулярно отримують повідомлення про невдоволення бізнесу перевірками і про порушення, допущених держорганами в ході цих перевірок, Бродський зазначив: "Ви, напевно, користуєтесь інформацією періоду діяльності Юлії Тимошенко".

Досьє на Михайла Бродського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини