RU

Бродський заявив, що великий бізнес заплатить на 100 млрд. грн. більше

29.11.2010, 09:20
Бродський заявив, що великий бізнес заплатить на 100 млрд. грн. більше - Фото
0dbdb9a3ac5080423eddda52af87e2f3.jpg

Бродський заявив, що великий бізнес заплатить на 100 млрд. грн. більше

Глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський заявив, що великий бізнес після прийняття Податкового кодексу заплатить до бюджету на 100 млрд. грн. більше. Про це він повідоми в ефірі телеканалу ТВi.

Як передає "Українська правда", М.Бродський зазначив, що малий бізнес дає лише 2,5 млрд. грн., а великий - понад 448 млрд. грн. "Після прийняття нового Податкового кодексу, вони (великий бізнес) заплатять ще 100 млрд.", - зазначив він.

"У нас у країні 1400 великих підприємств формують 85% усього пенсійного фонду, податку на прибуток та інших податків", - додав чиновник.

"У нас у країні є один системний платник податків - це великий бізнес і працівники, які там працюють, а малий бізнес платить 0,5%, хоч я можу довести, що взагалі 0,18%", - він.

Водночас М.Бродський вважає, що неможливо заборонити виведення власності в оффшори. "Монако - це оффшори, Кіпр - оффшори, Нідерланди - оффшори. .. Гроші вільні, їм не можна заборонити ходити по світу. Ми можемо лише поставити бар'єр у вигляді додаткового податку. Ми це зробили", - зазначив глава Держкомпідприємництва.

Він також повідомив, що тепер підприємці, які виводять кошти у країни, де податок нижче українського, будуть платити додатково 15%. До того ж, за його інформацією, "Кіпр у найближчі місяці буде закритий".

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що бачить два варіанти розвитку подій щодо Податкового кодексу.

Михайло Бродський: біографія та добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини