RU

Бродський: За зарплату в конвертах будемо позбавляти ліцензії

10.06.2010, 17:55

Глава Державного комітету України з питань регуляторної політики і підприємництва Михайло Бродський збирається змінити умови ліцензування підприємств з метою захисту прав найманих працівників. Про це він повідомив в ефірі "Шустер Live".

М.Бродський заявив: "Ми записуємо у ліцензійні умови обов'язкову норму: якщо на фірмі виявлять працівника без належного оформлення трудових відносин, фірма позбавляється ліцензії. Адже цей працівник не платить податки, до того ж він не захищений законом".

За словами глави Держкомпідприємництва, мільйони українців, що одержують зарплати у конвертах, абсолютно не захищені законом. Такий працівник не отримує соціальних гарантій і не забезпечує свою старість. "Якщо з ним щось трапиться, йому не оформлять інвалідність, не сплатять лікарняний лист. А потім він не буде отримувати нормальну пенсію. Це все – безправні люди. Вони, як раби", - акцентував М.Бродський.

Глава Держкомпідприємництва закликав громадян України об'єднуватися у профспілки і вимагати від роботодавців офіційного працевлаштування, щоб забезпечити собі пенсію і соціальний захист.

Ринок праці: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини